27. dubna 2023 v 16:30Možnost pro lokální změnu: Vytvoř Solidární projekt | Dům zahraniční spolupráce,


Popis

Možnost pro lokální změnu: Vytvoř Solidární projekt

Vidíš ve svém okolí možnosti ke změně a provází to témata jako inkluze, změna klimatu, demokratická angažovanost, občanství nebo rovnost žen a mužů? Je Ti 18-30 let, rád*a pracuješ v týmu a chceš něco změnit?

Solidární projekty programu Evropský sbor solidarity jsou zaměřeny na pozitivní změnu v místních komunitách, regionech nebo na celostátní úrovni. Mohou je realizovat mladí lidé ve věku 18-30 ve skupině pěti nebo více lidí. Na workshopu se společně se zaměříme na identifikování vhodných témat a formulaci cílů projektu. Přiblížíme si projektový cyklus a ukážeme si i formální pravidla. Přihlas se i pokud nemáš konkrétní téma, které bys na lokální úrovni rád*a řešil*a – stačí, když jsi zvědavý*á a není Ti lhostejné, co se kolem Tebe děje.

Kapacita: 20 účastníků*ic
Čas: 16:30-18:30

Veronika Sellner působí jako Regionální zástupkyně Domu zahraniční spolupráce (DZS) pro Jihomoravský kraj. DZS je příspěvkovou organizací a českou národní agenturou pro mezinárodní vzdělávání a výzkum. Poskytuje informační, poradenské a analytické služby pro všechny cílové skupiny v oblasti vzdělávání. Rozvíjí vzdělávací programy, díky nimž se může zapojit do mezinárodního dění opravdu každý. https://www.dzs.cz/

Podrobnosti

27. dubna 2023, 16:30 – 27. dubna 2023, 18:30